УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Протидія корупції » Фінансовий контроль (Протидія корупції) » ПАМ'ЯТКА СУБ’ЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ!

ПАМ'ЯТКА СУБ’ЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ!

Для того, щоб виключити поширені помилки — радимо прочитати публікацію Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) «Топ-25 поширених помилок при заповненні декларації».

З метою належного заповнення декларації пропонуємо ознайомитись з публікацією НАЗК на тему: «Де шукати інформацію, яку потрібно вказати у декларації?».

Крім того, звертаємо увагу суб’єктів декларування, що НАЗК у реєстрі декларацій добавило функцію, яка дозволяє декларантам дізнатися відомості про свою власність, які наявні в реєстрах.

Дана публікація доступна за посиланням.

Для того, щоб правильно заповнити декларацію, також варто ознайомитися з роз’ясненнями від НАЗК. Це можна зробити на єдиному майданчику роз’яснювальної інформації «База знань НАЗК» (можна скористатися пошуком за ключовим словом).

При технічних проблемах у роботі з Реєстром декларацій ви можете скористатися рекомендаціями в Базі знань, а якщо не знайдете там вашої проблеми, то можна написати НАЗК у чаті
Реєстру декларацій та на пошту support@nazk.gov.ua.

Звертаємо вашу увагу, що суб'єкт декларування несе персональну відповідальність за належне заповнення декларації та  за неподання або несвоєчасне подання електронної декларації.