УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

Повідомити про корупцію

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області (далі – Служба), в межах повноважень, співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», вчинених працівниками Служби. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Служби, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти:

● письмово з позначкою «про корупцію» на адресу Служби: вул. Київська,17, м. Чернігів, 14005; або

● надіславши листа електронною поштою на адресу: ch.corruption@gmail.com (повідомлення, які надходять через електронну пошту Служби, направляються з підписом у сканованому вигляді або повинні бути підписані за допомогою кваліфікованого електронного підпису). або

● зателефонувавши за телефоном: (0462) 723 714. Режим роботи телефонної лінії: понеділок – п’ятниця з 08:00 год до 17:00 год., з щоденною перервою з 13:00 до 14:00.

Ви також можете надіслати повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами шляхом заповнення електронної форми за посиланням.

Повідомлення повинно мати такі реквізити:

- прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада;

- текст повідомлення, що містить детальну інформацію про факти вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції», яка може бути перевірена;

- прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автора повідомлення). Повідомлення також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно). Звертаємо увагу, що згідно Закону анонімні повідомлення підлягають розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені.

Якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам Закону України «Про запобігання корупції», його подальший розгляд здійснюється у порядку, визначеному для розгляду звернень громадян.

Усі повідомлення розглядаються провідним уповноваженим з антикорупційної діяльності Служби, згідно з вимогами законодавства.