УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Протидія корупції » Реалізація Плану заходів Укравтодору з протидії корупції (Протидія корупції) » Результати анонімного опитування працівників САД у Чернігівській області щодо визначення стану роботи із запобігання корупції та поточних цінностей організації

Результати анонімного опитування працівників САД у Чернігівській області щодо визначення стану роботи із запобігання корупції та поточних цінностей організації

У період із 12 по 20 липня 2022 року проводилось всеукраїнське анонімне опитування працівників дорожньої галузі щодо визначення стану запобігання корупції та поточних цінностей організації.

Опитування ініційоване та організоване Укравтодором в рамках реалізації Плану заходів Укравтодору з протидії корупції, який схвалено Керівним комітетом високого рівня з питань впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку.

В Службі автомобільних доріг у Чернігівській області пройшли дане опитування 52 працівника. Детально ознайомитись з результатами голосування можна шляхом перегляду наступного документу. 

Файли для завантажування