УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Діяльність » оголошення » United24: пришвидшуємо відновлення інфраструктури

United24: пришвидшуємо відновлення інфраструктури

Чотири місяці війни в Україні довели, що єдність — головна зброя проти ворога. Демократичні країни стоять разом з нами і їхня допомога є надважливою.

Менш ніж 2 місяці тому Володимир Зеленський запустив фандрейзингову платформу UNITED24, щоб донори з усього світу могли задонатити на оборону, розмінування, медицину та відбудову України. На сьогодні вдалося зібрати 62 864 493 $.

Інфраструктура — ціль №2 росії. Вона системно нищить її з першого дня війни. Лише за нинішніми підрахунками пошкоджено та зруйновано 305 мостів та шляхопроводів, 24 тисячі кілометрів доріг. Обсяг збитків, які завдала держава-агресор дорожній сфері перетнула позначку 928 млрд грн.

Щоб відновити підірвані мости та розбомблені автошляхи знадобиться від 2 до 4 років. Але якщо фінансування надходитиме інтенсивніше, Україна впорається швидше.

За допомогою платформи UNITED24 ми збираємо благодійні внески на відбудову дорожньої інфраструктури України. Допомогти може кожен житель вільного світу. Долучайтесь до відбудови інфраструктури України: https://u24.gov.ua/