УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » відеогалерея » Дорожники Чернігівщини цього тижня приступили до масової ліквідації аварійної ямковості. Сюжет Чернігівської філії Суспільної телерадіокомпанії

Дорожники Чернігівщини цього тижня приступили до масової ліквідації аварійної ямковості. Сюжет Чернігівської філії Суспільної телерадіокомпанії

Дорожники Чернігівщини цього тижня приступили до масової ліквідації аварійної ямковості. Сюжет Чернігівської філії Суспільної телерадіокомпанії.

Нагадуємо, відповідно до доручення керівництва Укравтодору, ремонтні роботи на автомобільних дорогах міжнародного значення мають завершитися до 01.05.2018, національних та регіональних – до 01.06.2018.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Затяжна зима та численні перепади температур сильно пошкодили покриття, кажуть дорожники. Аварійний ямковий ремонт планують завершити у травні-червні, а через місяць візьмуться за повну заміну асфальту на ділянках, які постраждали найбільше.

Це – дорога М-01 – траса міжнародного значення Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. З понеділка тут, як і по всій області, латають ями. Дорожники кажуть, затяжна зима сильно пошкодила дорожнє покриття.

Ямковий ремонт дорожники планують закінчити у травні. Кажуть – це – аварійні заходи, щоб зробити безпечнішим дорожній рух.

За три дні на дорозі М-01 залатали ямки на ділянці площею понад тисячу квадратних метрів. Кажуть, аби засипати тут усі вибоїни знадобиться приблизно 4 тисячі тонн асфальтобетону. На найбільш уражених ділянках дорожнє покриття замінять повністю.

Загалом цього року відремонтують 57 кілометрів обласних доріг, що коштуватиме 440 мільйонів гривень. Більша частина грошей – 278 мільйонів — піде на дорогу Чернігів-Київ і далі до Нових Яриловичів.

Крім цього, поточний ремонт у 2018 році запланований на ділянці міжнародної траси Кіпті – Глухів – Бачівськ, а також частково на трьох автошляхах у напрямку Сосниці, Прилук, Сокиринців. Крім того, більше 10 мільйонів гривень виділено на капітальний ремонт мостового переходу через струмок біля села Охоньки, Прилуцького району.