Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » 10-12 ЛЮТОГО ПО ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОЧІКУЄТЬСЯ ДОЩ З МОКРИМ СНІГОМ 

10-12 ЛЮТОГО ПО ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОЧІКУЄТЬСЯ ДОЩ З МОКРИМ СНІГОМ 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах. 10, 11 та 12 лютого, за прогнозами Укргідрометцентру на Сіверщині очікується випадіння мокрого снігу з дощем. 10-го числа мінусові показники переходять на плюсові позначки, тож по області у першій половині дня спостерігались пориви вітру. А у другій половині дня і надвечір вже очікуються опади.


Водії, просимо вас бути уважними та обережними за кермом узимку! Обирайте безпечну швидкість руху, тримайте дистанцію з іншими транспортними засобами. Не допускайте різкого гальмування та ризикованих маневрів, знижуйте швидкість перед населеними пунктами та пішохідними переходами. Гальмівний шлях на промерзлому та мокрому покритті є тривалішим, і можна не встигнути вчасно зупинитися! Пристібайтесь пасками безпеки. Їздити узимку на ЗИМОВІЙ гумі - обов'язково.

На випадок погіршення погодних умов, на автошляхах області визначенні місця відстою транспортних засобів.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах загального користування державного значення та надання інформації про стан проїзду Служба автодоріг у Чернігівській області має цілодобову гарячу лінію:
(0462) 661893 - зі стаціонарного;
0952714374 - з мобільного.