УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » Легендарний дорожній знак «Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й» продали на аукціоні за 631 тисячу гривень

Легендарний дорожній знак «Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й» продали на аукціоні за 631 тисячу гривень

Легендарний дорожній знак «Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й» продали на аукціоні за 631 тисячу гривень

Сьогодні відбувся перший благодійний онлайн-аукціон Укравтодору на Prozorro.Продажі. Завдяки чому ми зібрали кошти на допомогу для наших захисників.

Впродовж години зареєстровані учасники конкурували за можливість стати власником унікального знаку, який був створений на третій день війни.

Ще раз нагадаємо історію виникнення такого дороговказу. Щойно російські війська почали широкомасштабний наступ, стало зрозуміло, що навігація у них застаріла, карти якихось 80-х років.

Укравтодор дав вказівку в областях демонтовувати чи замальовувати знаки із назвами населених пунктів. Діяти потрібно було швидко, і 26 лютого ми звернулися по допомогу до всіх українців, щоб вони робили демонтаж у своїх населених пунктах. А на противагу створили універсальний вказівник для окупантів, який в деяких областях навіть дорожники та комунальники встановили.

Стартова ціна за знак була 50 000 грн, 29 учасників виявили бажання взяти участь у благодійному аукціоні, і впродовж 3 раундів аукціону ціна лота зросла до 631 000 грн.

Гроші з продажу будуть перераховані на спеціальний рахунок Національного банку України на потреби ЗСУ.

Підтримуємо наші ЗСУ та віримо у нашу Перемогу!