УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » Плануємо приступити до розбору завалів мосту через Десну біля Сосниці

Плануємо приступити до розбору завалів мосту через Десну біля Сосниці

Згодом розпочнуться роботи з демонтажу залишків конструкцій зруйнованої штучної споруди на дорозі Т-25-21 Сосниця - Шаповалівка - /М-02/.

Начальник Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Роман Сміяненко та заступник начальника Служби з розвитку доріг Володимир Боровик в ході робочої поїздки з головою Чернігівської ОВА В'ячеславом Чаусом, начальником Корюківської РВА Іваном Ващенко та головою Сосницької громади Андрієм Портним оглянули штучну споруду, оцінили масштаби руйнувань.

Зробити це на початку літа було складно через високий рівень води у Десни. Щороку річка затоплює ділянку дороги, що знаходиться в низині по дорозі до штучної споруди. Навіть під’їхати на авто певний час було неможливо, лише човном.

Окреслили можливі варіанти з відновлення транспортного сполучення та відбудови мосту у майбутньому. Наразі ж, перше, що буде зроблено - це прибирання залишків конструкцій та їх подрібнення. Отриманий будівельний матеріал стане у нагоді для відновлення дорожніх об’єктів в області.

Нагадаємо, аналогічні роботи з розбору завалів підірваного мосту через річку Десна вже проведені на дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі біля Шестовиці. Підрядник демонтував залізобетонні конструкції прогонової будови та опорних частин підірваного мосту. Гідромолотами дефрагментував та подрібнив великі брили бетону. Ця вторсировина зараз використовується на дорожніх об'єктах в області для спорудження будівельних майданчиків та тимчасових підходів до них.