УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » Поступово наводимо лад на зупинкових комплексах

Поступово наводимо лад на зупинкових комплексах

Поступово наводимо лад на зупинкових комплексах. Працюємо на територіях, які попередньо перевірили сапери на наявність вибухонебезпечних предметів. Прибираємо сміття, намул ґрунту з дорожнього покриття та покіс трави.

Зокрема, на першому фото "Лікарня" - зупинковий комплекс, що знаходився на окупованій території поблизу психо-неврологічної лікарні. Нині трохи побитий після активних бойових дій. На інших фото - автопавільйони, що також потрапили в зону військових дій, без розпізнавальних знаків населених пунктів.

Після активних бойових дій та часткової окупації у лютому - березні Чернігівська область - одна із найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами. Наразі піротехніки вилучили вже понад 40 тисяч небезпечних знахідок. Деякі з них можуть бути і на території дорожнього господарства - в межах покриття та в смугах відведення. Просимо учасників дорожнього руху бути особливо обережними. Особливо там, де були активні бойові дії, стояли ворожі війська. Про небезпечні знахідки обов'язково повідомляйте відповідні служби.