УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » Проводимо покіс узбіччя доріг Н-07 та Р-68

Проводимо покіс узбіччя доріг Н-07 та Р-68

Продовжуємо наводити лад на узбіччях автомобільних доріг Чернігівської області. У жовтні приступили до робіт у південних районах. Здійснюємо покіс узбіччя на дорогах Н-07 Київ - Суми - Юнаківка та Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці.

Дорога Н-07 якраз була в процесі капітального ремонту, у лютому 2022 ще проводились окремі роботи на ділянках ремонту та на мостах, підрядники готувались до весняного потепління та активізації своєї діяльності. Трасу Р-68 планували ремонтувати у 2022 році. На жаль, усі ці плани з відновлення інфрастуктури поки відкадені. Обидві дороги опинилися в епіцентрі бойових дій на початку повномасштабного вторгнення у лютому та часткової окупації Чернігівської області. Тож нагадуємо про необхідність дотримання правил мінної безпеки!

Через бойові дії Чернігівська область є однією з найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами. Наразі сапери вилучили на території Чернігівщини майже 47 тисяч небезпечних знахідок. Поступово фахівці проводять роботи з обстеження та розмінування, у тому числі території дорожнього господарства. На окремих локаціях вже були вилучені нерозірвані снаряди від боєприпасів та залишені окупантами міни.

Просимо користувачів автомобільних доріг бути обережними, особливо там, де стояла та рухалась техніка окупантів, були активні бойові дії. Зважайте на попереджувальні таблички. Про небезпечні знахідки повідомляйте відповідні служби, ні в якому разі їх не чіпайте.