УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » Ще декілька ділянок дороги Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів відремонтуємо суцільним шаром асфальтобетону

Ще декілька ділянок дороги Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів відремонтуємо суцільним шаром асфальтобетону

Після деокупації області, суттєва увага прилідяється альтернативним маршрутам руху транспорту між Черніговом та Києвом. Зокрема, це дорога Р-69. Навесні тут збудували дві тимчасові переправи біля зруйнованих мостів. Улітку завершили аварійний ремонт по всій протяжності ділянки по Чернігівській області. Ямковий, ліквідацію дрібних пошкоджень пневмо-струменевими машинами, близько 20 ділянок відремонтували суцільним шаром асфальтобетону. Далі нанесли розмітку.

Дорога приймає на себе суттєве великовагове транспортне навантаження. До того ж, цьогоріч на час спеки, як раніше, по області не вводилося температурне обмеження для руху вантажівок, що також вплинуло на старе покриття. Тож нині доводиться ліквідовувати новоутворені пошкодження, а на деяких ділянках - замінити асфальт повністю.

Просимо водіїв бути обачними у місцях проведення дорожніх робіт. Звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватись правил безпеки дорожнього руху.

Наразі в області триває робота з розмінування територій. Застерігаємо, в межах дорожнього покриття та в смугах відведення автомобільних доріг також можуть знаходитись вибухонебезпечні предмети. Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути особливо обережними на вищевказаних складових елементах автомобільних доріг. Про небезпечні знахідки обов'язково повідомляйте відповідні служби. Ні в якому разі не з'їзжайте на узбіччя з попереджувальними табличками про міни.