УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » З вечора п'ятниці очікуємо наступне погіршення погодних умов

З вечора п'ятниці очікуємо наступне погіршення погодних умов

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення метеоумов 18-19 листопада, що може вплинути на обстановку на автошляхах.

За прогнозами синоптиків з вечора п'ятниці очікується поступове погіршення погоди, посилення вітру та невеликий сніг. В суботу значний сніг та мороз. Такі погодні умови зумовлюють виникнення ожеледиці.

Підрядні організації Служби автомобільних доріг перебуватимуть у режимі чергування для проведення протиожеледних заходів на автошляхах області. Проте зазначимо, що з настанням несприятливих погодних умов техніка не може одномоментно усюди провести обробку покриття. Необхідний час, аби усюди доїхати.

Просимо враховувати погоду при плануванні поїздок. У разі складної обстановки, відтерміновувати поїздку до покращення погодних умов.

Нагадуємо про необхідність бути уважними та обережними на дорозі взимку. Обирайте безпечну швидкість руху відповідно до погодних умов, уникайте різких маневрів, тримайте дистанцію з іншими транспортними засобами. Будьте уважними на мостах і на ділянках з крутим спуском та підйомом. Якщо ви ще не переодягли шини на зимові, то радимо якомога оперативніше звернутися до шиномонтажу, аби перевзути авто в гуму з нормальними протекторами. Водіям фур рекомендуємо мати на озброєнні ланцюги протиковзання.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області працює цілодобова гаряча лінія Укравтодору +38 067 400 60 80.