УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » Попереджаємо про погіршення погодних умов впродовж дня 21 листопада

Попереджаємо про погіршення погодних умов впродовж дня 21 листопада

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення метеоумов впродовж дня 21 листопада що суттєво може вплинути на обстановку на автошляхах.

За прогнозами синоптиків, по Чернігівській області очікуються значні опади при мінусових показниках температури, мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь та ожеледиця.

Підрядні організації Служби автомобільних доріг перебуватимуть у режимі цілодобового чергування для проведення протиожеледних заходів на автошляхах області. Зазначимо, що з настанням несприятливих погодних умов техніка не може одномоментно усюди провести обробку покриття. Необхідний час, аби усюди доїхати. У першу чергу, заплановані виїзди на дороги міжнародного та національного значення, найбільш важливі транспортні маршрути.

Рекомендуємо без нагальної потреби не вирушати в дорогу. Відтермінувати по можливості поїздку до покращення погодних умов.

У разі настання складної обстановки на дорогах області, зокрема обледеніння асфальтобетонного покриття, можливі введення обмежень руху на період до подолання наслідків негоди. Про це буде додатково повідомлено.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області працює цілодобова гаряча лінія Укравтодору +38 067 400 60 80.

Нагадуємо про необхідність бути уважними та обережними на дорозі взимку. Обирайте безпечну швидкість руху відповідно до погодних умов, уникайте різких маневрів, тримайте дистанцію з іншими транспортними засобами. Будьте уважними на мостах і на ділянках з крутим спуском та підйомом. На зимовий період транспортний засіб має бути підготовлений належним чином. На колесах автівок має бути гума з нормальними протекторами. Водіям фур рекомендуємо мати ланцюги протиковзання.