УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ НА ШОСТОМУ МІСЦІ ЗА ОБСЯГАМИ ЛІКВІДОВАНОЇ ЯМКОВОСТІ

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ НА ШОСТОМУ МІСЦІ ЗА ОБСЯГАМИ ЛІКВІДОВАНОЇ ЯМКОВОСТІ

Станом на початок квітня Чернігівська область знаходиться на шостому місці по Україні за об'ємами ліквідованої ямковості. За останніми даними (статистика на 28.03.19) на автошляхах державного значення у Чернігівській області усунуто 47696 кв.м аварійних вибоїн (це 472 км доріг). З них 44624 кв.м ямковості закрито на автомобільних шляхах міжнародного значення, 3072 кв.м - на дорогах територіальних. В розрізі методів ліквідації ямковості: гарячим асфальтобетоном - 44980 кв.м, холодним асфальтобетоном - 2342 кв.м, за допомогою ремонтерів - 73 кв.м, методом просочення - 301 кв.м.

Ліквідація аварійних вибоїн продовжується. На завершувальному етапі аварійний ямковий ремонт на головних транспортних артеріях області - автомобільних дорогах міжнародного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі та М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ. 

1 квітня у Чернігівській області дорожні бригади працюють на автошляхах:

- М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі - 1 бригада;

- Н-07 Київ-Суми-Юнаківка  - 1 бригада;

- Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка - 1 бригада;

- Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин - 4 бригади;

- Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів - 2 бригади;

- Р-83 Славутич - Любеч - Ріпки - /М-01/ - Городня - /Н-28/ - Сновськ - Корюківка - Семенівка - Костобобрів - Чайкине - /Н-27/ - 1 бригада;

- Т-25-25 /М-02/ - Носівка - 2 бригади;

- Т-25-26 Ніжин - Бобровиця - Нова Басань - 1 бригада;

- Т-25-35 Козелець - Карпилівка - Сорокошичі - 1 бригада;

- Т-25-36 Ніжин - Бобровиця - Нова Басань - 1 бригада.

Аварійний ямковий ремонт - це вимушений та тимчасовий захід для усунення деформацій покриття, що виникають у післязимовий період. Він необхідний для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Роботи виконуються на найбільш проблемних ділянках задля забезпечення проїзду. 

Шановні учасники дорожнього руху! Служба автомобільних доріг у Чернігівській області закликає вас бути пильними та уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки.