Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЧИМ ПИШАЮТЬСЯ ДОРОЖНИКИ У 2016РОЦІ ТА НА ЩО СПОДІВАЮТЬСЯ У 2017РОЦІ.

ЧИМ ПИШАЮТЬСЯ ДОРОЖНИКИ У 2016РОЦІ ТА НА ЩО СПОДІВАЮТЬСЯ У 2017РОЦІ.

 ПРО ЦЕ ТА ІНШЕ В СВОЄМУ ІНТЕРВ'Ю ОБЛАСНОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ РОЗПОВІВ НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ ВОЛОДИМИР ГУЗЕМА  

2016-й став вдалим для дорожників роком: держава виділила кошти на ремонт 20 кілометрів траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі та майже на 36 кілометрів дороги Р-68 Талалаївка - Ічня -  Тростянець - Сокиринці - /Н-07/, яка сполучає Ніжин та Ічню. І це лише два найбільших об’єкти з шести. Наступний рік, сподіваються у Службі автомобільних доріг області, стане не менш продуктивним, але цього разу більше уваги приділятимуть шляхам місцевого значення. Про те, що чекатиме на дорогах області автомобілістів у 2017-му році.

 

 

Цьогоріч,  дорожникам Чернігівщині, є чим пишатися. Область не лише отримала понад 180 мільйоні гривень на поточні ремонти доріг, а увійшла до п’ятірки регіонів, які змогли ці кошти  освоїти. Бюджетом же наступного року Держагентству автодоріг виділено майже 15 мільярдів гривень, 6,6 млрд. з яких мають бути направлені на розвиток мережі автошляхів. І хоча ця цифра значно менша, ніж та, яку анонсувало керівництво держави, та все ж дорожники впевнені — фінансування матимуть більше, ніж цьогоріч.

 

Серед амбітних планів на наступний рік — завершення ремонту автошляху М-01 від Кіптів до Чернігова. У Службі автомобільних доріг , для цього не лише готова проектна документація, а й проведені конкурсні торги і підписані контракти з підрядниками. Тож тільки-но держава реально дасть кошти й стане на погоді, можна буде починати роботи. Окрім того дорожники запланували поточні ремонти на дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин, яка сполучає обласний центр з Прилуками. Також  бажання розпочати ремонт на ділянці з чорнощебеневим покриттям траси Н-07 Київ-Суми-Юнаківка. Амбіції чималенькі, а все через те, що на наступний рік Чернігівщину включили до переліку областей, де проводять митний експеримент.

 

Але найбільше коштів в наступному році планується витрати на експлуатаційне утримання доріг місцевого значення. По-перше, дорожники розраховують на 20 мільйонів гривень, цьогоріч виділені обласною радою, але так і не освоєні, і сподіваються, що й наступного року депутати виділять не меншу суму. А ще чекають коштів з Державного дорожнього фонду.