УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ДІЛЯНКА ДОРОГИ Н-07 ПО СЕЛУ ОХІНЬКИ У ПРОЦЕСІ ЗМІН

ДІЛЯНКА ДОРОГИ Н-07 ПО СЕЛУ ОХІНЬКИ У ПРОЦЕСІ ЗМІН

Ось так змінюється в процесі капітального ремонту дорога по козацькому селу Охіньки Сухополов'янської ОТГ Прилуцького району. Це 10-ти кілометрова ділянка дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка від Охіньок в сторону Срібного. Наразі тут влаштовано нове покриття, вже йдуть роботи з влаштування пішохідної зони, зроблено точкування для нанесення розмітки, проводяться роботи з укріплення узбіччя. Підрядна організація - ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада".

У 2021 році у Чернігівській області розгортаємо масштабні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Поступово оновити плануємо усю ділянку траси по території області - це 143 км. Наразі більша половина протяжності у процесі ремонтних робіт.

Наразі на капітальному ремонті траси Н-07 задіяні підрядні організації: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада", ТОВ "ШБУ-77", ТОВ "ДС Пром Груп".

В процесі капітального ремонту дорогу буде приведено до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху.

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.