Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ДОРОЖНИКИ ПОКРАЩИЛИ СТАН ПРОЇЗДУ НА АВТОШЛЯХУ Т-25-03 ВІЛЬНЕ-КРОЛЕВЕЦЬ

ДОРОЖНИКИ ПОКРАЩИЛИ СТАН ПРОЇЗДУ НА АВТОШЛЯХУ Т-25-03 ВІЛЬНЕ-КРОЛЕВЕЦЬ

З початком сезону весняно-літнього утримання автодоріг перед Службою стоїть задача в першу чергу ліквідувати ямковість та забезпечити проїзд головними транспортними артеріями області – дорогами міжнародного та національного значення. Основні робочі ресурси наразі спрямовано саме на ці автошляхи, оскільки вони на себе приймають значний потік автомобільного транспорту. Тим не менш, проблемні ділянки доріг територіального значення ми намагаємось не залишати без уваги теж.

Цього тижня на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області було проведено роботи по приведенню у задовільний експлуатаційний стан територіальної дороги Т-25-03 Вільне-Кролевець, що сполучає населені пункти Чернігівської та Сумської областей. Впродовж тривалого часу відрізок автошляху по Коропському району не бачив жодних ремонтів. Наразі тут проведено ямковий ремонт покриття, і таким чином усунуто аварійні вибоїни і організовано безпечний проїзд.

Нагадаємо, що аварійна ліквідація ямковості є вимушеною мірою і проводиться для забезпечення безпечного проїзду автомобільного транспорту. Це тимчасовий захід, який не може замінити поточний середній чи капітальний ремонт, проте збереже дорогу від подальшого руйнування. Станом на 20 березня 2020 року на автодорогах Чернігівської області ліквідовано понад 16 тисяч квадратних метрів аварійних вибоїн і таким чином поліпшено стан проїзду по 350 кілометрах автошляхів.