УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ФОТО ПОТОЧНОГО СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ ТРАСИ Н-27 БІЛЯ НОВОСЕЛІВКИ

ФОТО ПОТОЧНОГО СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ ТРАСИ Н-27 БІЛЯ НОВОСЕЛІВКИ

На фото - поточний середній ремонт траси Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч на ділянці км 6 + 500 - км 8 + 300, яка проходить біля села Новоселівка, що під Черніговом. 

Площа ремонтованої ділянки дороги - 18 тисяч кв.м, план по введенню в експлуатацію - 1,8 км. Підприємство, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, виконує роботи з поточного середнього ремонту, - ТОВ "ШБУ-14". Проведено фрезерування старого покриття глибиною 3 см. Влаштовано вирівнюючий шар з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші товщиною 6,7 см. Верхній шар нового дорожнього покриття - щебенево-мастиковим асфальтобетоном товщиною 5 см. Встановлені нові дорожні знаки, бар'єрне огородження. Облаштовано місця для зупинки пасажирського транспорту. Нанесено дорожню розмітку. На ділянці чотири пішохідних переходи, перед двома з них нанесено шумові смуги – поперечні лінії яскравих кольорів, які виступають над дорогою на півтора-три сантиметри. Невеличке підвищення, яке утворилося, не зіпсує автомобіль, але поштовхом повідомить водієві, що необхідно знизити швидкість. 

Якість виконаних робіт перевірена ДП "Дорожній контроль якості". Були відібрані керни - проби асфальту. Отримані позитивні лабораторні висновки про відповідність вимогам ДСТУ.