УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ФОТОЗВІТ: ВІДРЕМОНТОВАНА ДІЛЯНКА ДОРОГИ Т-25-28 КОЗЕЛЕЦЬ-БОБРОВИЦЯ У КОЗЕЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

ФОТОЗВІТ: ВІДРЕМОНТОВАНА ДІЛЯНКА ДОРОГИ Т-25-28 КОЗЕЛЕЦЬ-БОБРОВИЦЯ У КОЗЕЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

На відремонтованій цьогоріч ділянці дороги Т-25-28 Козелець-Бобровиця (6-11-й км), що проходить через село Тополі Козелецького району, наразі завершені роботи по організації безпеки дорожнього руху: нанесено дорожню розмітку, встановлені нові знаки, бар'єрне огородження, напрямні стовпчики. Демонструємо фото вже "готової" ділянки дороги.

А такий вигляд наразі мають зупинки громадського транспорту у селі Тополі та у селі Бригінці. Старі павільйони замінено на нові, облаштовані заїзні кишені.

Далі - фото в процесі виконання дорожніх робіт. Зокрема, влаштування вирівнюючого та верхнього шару дорожнього покриття. 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, як замовник робіт, здійснює всі види контролю за роботою підрядника. Регулярно інспектували хід виконання дорожніх робіт інженери відділу якості, технічного контролю та нових технологій та сертифікована лабораторія. Проби матеріалів відбиралися безпосередньо в процесі виконання робіт, так і по їх закінченню проведено кернування із вже влаштованого шару покриття. Лабораторія служби автомобільних доріг у Чернігівській області має сертифіковане обладнання для проведення досліджень якості дорожніх матеріалів. Наприклад, випробування відібраних із асфальтового покриття кернів проводяться на визначення таких показників як густина, границя міцності та водонасичення, коефіцієнт ущільнення, границя міцності при стиску, зерновий склад, кількість в’яжучого.

Зовнішній контроль якості був проведений фахівцями лабораторії Державного підприємства «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості». Висновок незалежної лабораторії такий, що асфальтобетон вирівнюючого та верхнього шарів дорожнього покриття  відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-119:2011 "Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон дорожній та аеродромний. Технічні умови". Отримано висновки про відсутність дефектів та дотримання геометричних параметрів.