УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ФУРИ ТА ЛІСОВОЗИ ІГНОРУЮТЬ ОБМЕЖЕННЯ РУХУ У СПЕКУ

ФУРИ ТА ЛІСОВОЗИ ІГНОРУЮТЬ ОБМЕЖЕННЯ РУХУ У СПЕКУ

Знову хочемо підняти питання необхідності збереження доріг від надмірного навантаження великовагового транспорту у спекотний період. Цього тижня у Чернігівській області температура повітря удень сягає 30 градусів. За такої погоди є необхідність зменшення навантаження на перегріте сонцем асфальтобетонне покриття, аби запобігти утворенню колійності, сітки тріщин, здимання та інших видів руйнацій.
Щороку в Україні на спекотний період вводиться обмеження руху для великовагового транспорту. У Чернігівській області воно діє з 10:00 до 22:00. При температурі вище 28 градусів максимальна має вага транспортного засобу має бути - 24 тонни, навантаження на вісь - 7 тонн.


Цього тижня, попри усі діючі обмеження, бачимо великоваговики на дорогах області. 1 вересня під час робочої поїздки до Козелецького району наші співробітники дорожньої служби зафіксували рух фур та лісовозів на дорогах Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів та Т-25-35 Козелець - Карпилівка - Сорокошичі (відео).


Просимо правоохоронні органи посилити контроль за рухом вантажного транспорту у спекотний період задля недопущення руйнування доріг Чернігівської області.


Просимо водіїв фур дотримуватися встановлених в Україні вагових для перевезення вантажів, планувати маршрути відповідно до погодних умов. Це запорука того, що дорожнє покриття буде служити довше для усіх користувачів автошляхів області. На період обмеження на дорогах області визначені місця відстою, їх перелік за посиланням: https://bit.ly/2ES573H.