УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » І ЗНОВУ ПРО ВАНДАЛІВ НА ДОРОЗІ...

І ЗНОВУ ПРО ВАНДАЛІВ НА ДОРОЗІ...

Цинічний випадок вандалізму стався на щойно відремонтованій ділянці дороги міжнародного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі біля транспортної розв'язки з дорогою Р-56 (Чернігів-Чорнобиль). Зловмисники вкрали нове металеве бар'єрне огородження, що розділяє транспортні потоки лівого і правого проїзду. Так у невідомому напрямку зникла кількаметрова балка з оцинкованої сталі. Нахабність вандалів вражає. Зовсім не цуралися людяного місця, де поруч шиномонтаж, АЗС, готель та майданчик для відстою далекобійників. 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області закликає всіх учасників руху до взаємоповаги і відповідальності за свою поведінку на дорозі. Псування та викрадення технічних засобів організації дорожнього руху суттєво впливає на безпеку на автошляхах та може стати причиною аварійної ситуації. Та невже ж та легка нажива, отримана у пункті прийому металобрухту, дорожча за людське здоров'я та життя?...

Працівники дорожньої галузі області звертаються до всіх свідомих громадян: якщо ви стали свідком вандалізму – не будьте байдужими, зателефонуйте на гарячу лінію Служби автомобільних доріг у Чернігівській області:

(0462) 661893 - зі стаціонарного, (095)2714374 - з мобільного. Звернення з фото та відео можна надіслати нам на електронну адресу chernigivroad@ukr.net або ж сторінку у Фейсбуці https://www.facebook.com/sad.chernihiv.region/

Ми впевнені, що спільно зі небайдужими громадянами можна зупинити вандалізм та забезпечити безпечний і комфортний рух автодорогами області!