УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ 10 СІЧНЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ 10 СІЧНЯ

10 січня на 8:00 годину по Чернігову температура повітря становила 0,7°, вітер 0 м/с, вологість 92 %, тиск 753 мм рт. ст. Зранку у більшості районів димка, на півдні - туман. Сьогодні вдень по області очікується хмарна погода з проясненнями, вдень невеликий дощ, подекуди ожеледиця. Вітер південнозахідний 5-10 м/с. Температура вдень від 1º морозу до 4º тепла.
Зранку покриття на дорогах області сухе. В режимі чергування впродовж минулої доби перебувало 40 механізмів та 58 працівників підрядних підприємств.

Шановні водії! Висока вологість повітря у поєднанні з коливаннями температурних показників між мінусом і плюсом може стати причиною утворення ожеледі на дорожньому покритті. Нагадуємо, що взимку на дорозі слід бути особливо уважними та обережними. Раціонально оцінюйте обстановку, обирайте безпечну швидкість руху, тримайте дистанцію, уникайте ризикованих маневрів та різкого гальмування. Зимова гума - маст-хев.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами:
(0462) 661893 - зі стаціонарного;
0952714374 - з мобільного.