УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ 11 СІЧНЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ 11 СІЧНЯ

11 січня на 8:00 годину по Чернігову температура повітря становила 4,1°, вітер 5 м/с, вологість 97 %, тиск 748 мм рт. ст. Зранку на півночі області дощ, у центральних районах - слабка мряка, на півдні - туман і димка. Сьогодні вдень на Чернігівщині очікується хмарна погода, часом дощ. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вдень 1-6º тепла.

Для забезпечення безпечного руху автошляхами області впродовж минулої доби працювало 2 одиниці спецтехніки та 4 робітники, виконувались роботи з формування конусів з протиожеледного матеріалу. Зранку 11 січня дорожнє покриття мокре.


Шановні водії! Висока вологість повітря у поєднанні з коливаннями температурних показників між мінусом і плюсом може стати причиною утворення ожеледі на дорожньому покритті. Нагадуємо, що взимку на дорозі слід бути особливо уважними та обережними. Раціонально оцінюйте обстановку, обирайте безпечну швидкість руху, тримайте дистанцію, уникайте ризикованих маневрів та різкого гальмування. Зимова гума обов'язкова!

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами:
(0462) 661893 - зі стаціонарного;
0952714374 - з мобільного.