УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ 13 СІЧНЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ 13 СІЧНЯ

13 січня на 8:00 годину по Чернігову температура повітря становила 0°, вітер 6 м/с, вологість 96 %, тиск 751 мм рт. ст. Зранку на півдні та півночі області димка, у центральних районах хмарно з проясненнями. Сьогодні вдень по Чернігівській області без істотних опадів хмарно з проясненням. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вдень від 3º морозу до 2º тепла.

Шановні водії! Висока вологість повітря у поєднанні з коливаннями температурних показників між мінусом і плюсом може стати причиною утворення ожеледі на дорожньому покритті. Нагадуємо, що взимку на дорозі слід бути особливо уважними та обережними. Раціонально оцінюйте обстановку, обирайте безпечну швидкість руху, тримайте дистанцію, уникайте ризикованих маневрів та різкого гальмування. Авто обов'язково має бути взуте у зимову гуму з нормальним протектором.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами:
(0462) 661893 - зі стаціонарного;
0952714374 - з мобільного.