УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ХРОНОЛОГІЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ШЛЯХОПРОВОДУ ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЦЮ НА ОБ'ЇЗНІЙ ПРИЛУК

ХРОНОЛОГІЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ШЛЯХОПРОВОДУ ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЦЮ НА ОБ'ЇЗНІЙ ПРИЛУК

Ось так він змінювався з січня по вересень 2021 року. Закрили старий міст на демонтаж наприкінці 2020-го. У жовтні 2021-го плануємо повне завершення робіт та відкриття руху транспорту. Наразі проводяться роботи з встановлення габіонної підпірної стінки для укріплення укосів. Міст повністю готовий, залишається ремонт підходів до нього. А вже після - нанесення розмітки, встановлення технічних засобів організації дорожнього руху.

Старий шляхопровід прослужив 40 років. Збудований у 1981 році, з попередньо напруженого залізобетону. Його довжина - майже 55 метрів. Новий шляхопровід за габаритами повністю відповідатиме сучасним вимогам безпеки дорожнього руху та транспортного навантаження.

В процесі реконструкції шляхопроводу: влаштовують нові опори і прогонову будову, кладуть шар гідроізоляції, асфальтують проїзну частину, проводять антикорозійний захист конструкцій мосту, укріплюють укоси земляного полотна, влаштовують сходи, водовідвід, встановлять бар'єрне огородження та мостову огорожу, будуть відремонтовані підходи до мосту, облаштована дорожня обстановка.

Нагадуємо, на час ремонтних робіт рух цією ділянкою дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка закрито.

Об'їзд місця виконання дорожніх робіт здійснюється по маршруту:

- Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин (ділянка Прилуки - Монастирище);

- Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня (ділянка Монастирище - Ічня);

- Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки (ділянка Ічня - Ярова Білещина).

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.