Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НА ДІЛЯНЦІ РЕМОНТУ ДОРОГИ Р-83 ВЖЕ ВЛАШТОВАНО 10 КМ ВИРІВНЮЮЧОГО ШАРУ НОВОГО ПОКРИТТЯ

НА ДІЛЯНЦІ РЕМОНТУ ДОРОГИ Р-83 ВЖЕ ВЛАШТОВАНО 10 КМ ВИРІВНЮЮЧОГО ШАРУ НОВОГО ПОКРИТТЯ

У Сновському районі на автомобільній дорозі регіонального значення "Р-83. Під'їзд до смт Березна" (ділянка км 4+000 - км 15+500) тривають роботи з поточного середнього ремонту. Вже укладено 10 кілометрів вирівнюючого шару нового покриття. Загальна протяжність ремонтованої ділянки – 11,5 км. Роботи з поточного середнього ремонту виконує ПрАТ «ШРБУ-82».

Наразі триває процес з облаштування зупинкових майданчиків та укріплення узбіччя щебенево-піщаною сумішшю у селі Кучинівка. Згодом підрядник укладатиме решту 1,5 км вирівнюючого шару по селу Рогізки. І далі зможе приступити до влаштування верхнього шару нового покриття. 

В процесі виконання дорожніх робіт обов'язково здійснюється контроль за їх якістю. Цього тижня лабораторія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області відібрала проби асфальтобетону із вирівнюючого шару. Агрегат, який використовують фахівці, - керновідбірник. У лабораторії визначатимуть ступінь ущільнення укладеного асфальтобетону, границю міцності при стиску, водонасичення, перевірятимуть вміст в'яжучого і грануло-метричний склад.

Нагадуємо, в межах поточного середнього ремонту на цій ділянці дороги Р-83 планується: влаштувати вирівнюючий та верхній шари дорожнього покриття, укріпити узбіччя, облаштувати посадкові майданчики, пішохідні доріжки, нанести розмітку, встановити елементи організації дорожнього руху. 

Шановні водії! Будьте уважні та обережні у місцях виконання дорожніх робіт. Звертайте увагу на попереджувальні знаки! Обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. 

Фото: до ремонту і вирівнюючий шар