УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НА ДІЛЯНЦІ РЕМОНТУ Н-07 ПО МАНЖОСІВЦІ УКЛАДЕНО ФІНІШНИЙ ШАР НОВОГО ПОКРИТТЯ

НА ДІЛЯНЦІ РЕМОНТУ Н-07 ПО МАНЖОСІВЦІ УКЛАДЕНО ФІНІШНИЙ ШАР НОВОГО ПОКРИТТЯ

Це один з відрізків капремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками. Його протяжність - 3,9 км.

Наразі тут по основному проїзду укладений фінальний шар нового покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону. 

Для підвищення безпеки пішоходів на в'їзді до населеного пункту встановлені засоби примусового зниження швидкості.

 В процесі ремонту дороги, окрім заміни покриття поширення проїзної частини, та укріплення узбіч, передбачено також по населеному пункту: встановити зовнішнє освітлення, шумозахисний екран, посадкові майданчики та автопавільйони, зробити тротуари, місцевий проїзд та заїзди у двори.

Підрядна організація - ТОВ "СП "Автострада".

Нагадаємо, у 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

Дорога ремонтується в рамках державного інвестиційного проєкту "Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог".

Протяжність дороги по території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.

Дорога була побудована у 1965-1980 роках. Вже тривалий дорога час була непридатна до сучасного транспортного навантаження. Старий дорожній одяг вже давно втратив несучу здатність.

В процесі капітального ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам по габаритам та вантажопідйомності.

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.