Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НА ДОРОЗІ Р-83 НА ПІДЇЗДІ ДО БЕРЕЗНИ ВЛАШТОВУЮТЬ ВИРІВНЮЮЧИЙ ШАР НОВОГО ПОКРИТТЯ

НА ДОРОЗІ Р-83 НА ПІДЇЗДІ ДО БЕРЕЗНИ ВЛАШТОВУЮТЬ ВИРІВНЮЮЧИЙ ШАР НОВОГО ПОКРИТТЯ

У Сновському районі між селами Кучинівка та Рогізки на автодорозі «Р-83. Підїзд до смт Березна» йдуть роботи з влаштування нового асфальтобетонного покриття. Протяжність ремонтованої ділянки – 11,5 км. Роботи з поточного середнього ремонту виконує ПрАТ ПрАТ «ШРБУ-82». Наразі підрядник влаштовує вирівнюючий шар асфальтобетону.

Підготовчі роботи було розпочато у березні 2020 р. У квітні почали укладати нове покриття. В межах поточного середнього ремонту планується: влаштувати вирівнюючий та верхній шари дорожнього покриття, укріпити узбіччя, облаштувати посадкові майданчики, пішохідні доріжки, нанести розмітку, встановити елементи організації дорожнього руху. Усі роботи планується закінчити у вересні 2020. Станом на 30 квітня влаштовано 3,8 км вирівнюючого шару.

Шановні водії! Будьте уважні та обережні у місцях виконання дорожніх робіт. Звертайте увагу на попереджувальні знаки! Обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. 

Довідково. Дана ділянка дороги Р-83 (Підїзд до смт Березна) поєднує міжнародну трасу М-01, національні автодороги Н-27, Н-28 та регіональну Р-65. Інтенсивність руху автомобільного - понад півтори тисячі авто на добу. Дорога є перепускним маршрутом руху між міжнародними автомобільними КПП "Сеньківка", "Миколаївка", "Грем'яч", та рядом міжнародних залізничних контрольних пунктів пропуску, в тому числі КПП "Сновськ". З'єднує ряд адміністративних центрів - обласний і районні. Входить до державного туристичного маршруту "Намисто Славутича", забезпечує міжнародний автомобільний туризм. Також є соціально важливим об'єктом для жителів ближніх районів, адже це шкільний маршрут і маршрут екстреної медичної допомоги.