Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НА ДОРОЗІ СОСНИЦЯ-ШАПОВАЛІВКА ВИКОНУЮТЬСЯ РОБОТИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЇЗДУ

НА ДОРОЗІ СОСНИЦЯ-ШАПОВАЛІВКА ВИКОНУЮТЬСЯ РОБОТИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЇЗДУ

Це дорога територіального значення Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка-/М-02/, що проходить територією Сосницької та Височанської ОТГ. Її протяжність 35 кілометрів. Розташована між двома трасами зі жвавим потоком вантажного транспорту М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ та Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч.

Аби зберегти територіальну дорогу від навали вантажівок та задля безпеки дорожнього руху, ще у 2011 році тут будо введено обмеження для проїзду великоваговиків. Фурам вагою понад 12 тонн і навантаженням на вісь більше 6 тонн – рух заборонено.

Через системне ігнорування водіями фур обмеження впродовж тривалого часу, нині дорога у критичному стані. Вона просто не розрахована на такий інтенсивний рух вантажного транспорту. Фото – березень 2019-го року, вантажівки продовжують давити дорогу.

На фури, що регулярно їздять просто під вікнами обійсть, бідкаються і місцеві жителі. Це фото відзняте навесні 2019-го у селі Високе. Ось так щоденно легковики та велосипеди лавіюють поміж вантажівок.  

Виходячи з наявних можливостей, у цьому році Служба автомобільних доріг у Чернігівській області має змогу спрямувати на цю дорогу кошти  з бюджетної статті, призначеної на експлуатаційне утримання. Це ямковий ремонт. В першу чергу, це забезпечить проїзд для легкових авто та пасажирських автобусів. Наразі на автошляху територіального значення Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка-/М-02/ латають вибоїни одразу чотири бригади дорожників.

Шановні водії вантажівок, закликаємо вас до сумлінного виконання вимог дорожніх знаків. Наголошуємо, що дорога Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка-/М-02/ закрита для проїзду транспорту вагою понад 12 тонн ЦІЛОРІЧНО. Як до виконання ремонтних робіт, так і  по їх завершенню.