УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ РЕКОНСТРУКЦІЯ МОСТУ ЧЕРЕЗ УДАЙ БІЛЯ МАНЖОСІВКИ

НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ РЕКОНСТРУКЦІЯ МОСТУ ЧЕРЕЗ УДАЙ БІЛЯ МАНЖОСІВКИ

На автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу с. Манжосівка згодом будуть завершені роботи з реконструкції мосту через річку Удай. Саму штучну споруду оновили у минулому році. Цьогоріч проводимо підмостові роботи та ремонт підходів до мосту, робимо водовідведення, фарбуємо, нанесемо розмітку, встановимо знаки. Згодом повністю завершений об'єкт введемо в експлуатацію.

Міст через річку Удай біля Манжосівки - один із п'яти, де зараз проводять роботи з реконструкції на автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (три мости через р. Удай, міст через р. Лисогір, шляхопровід через залізницю біля м. Прилуки). Старому мосту було 45 років. Збудований у 1977-му з попередньонапруженого залізобетону, його довжина - 70,5 метрів.

В процесі реконструкції мостову споруду оновили повністю, відповідно до сучасних норм навантаження та безпеки дорожнього руху.

Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".

У 2021 році у Чернігівській області розгортаємо масштабні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Поступово оновити плануємо усю ділянку траси по території області. Це 143 км. На весь ремонт вже є проектно-кошторисна документація та були оголошені тендери на визначення виконавців робіт. Частина об'єктів вже у роботі.

Наразі на капітальному ремонті траси Н-07 задіяні підрядні організації: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада", ТОВ "ШБУ-77", ТОВ "ДС Пром Груп", на мостах працює ТОВ "Синергія-Міст".

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.