УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НА В’ЇЗДІ ДО ЧЕРНІГОВА ЗІ СТОРОНИ СЛАВУТИЧА ВЛАШТОВУЮТЬ ЛИТЕ ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ

НА В’ЇЗДІ ДО ЧЕРНІГОВА ЗІ СТОРОНИ СЛАВУТИЧА ВЛАШТОВУЮТЬ ЛИТЕ ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ

На автомобільній дорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" – Чорнобиль на в’їзді до Чернігова проводяться роботи з влаштування тонкошарового покриття з литої емульсійно-мінеральної суміші.

Застосування даної технології дозволяє відновити основні властивості покриття та істотно продовжити термін його служби на 5, а то і більше, років. Воно стає міцнішим, жорсткішим. Покращується зчеплення коліс автотранспорту з дорожнім покриттям. Також шар литої емульсійно-мінеральної суміші виконує функцію гідроізоляції, захищаючи асфальтобетон від впливу вологи.


Усього тут буде влаштовано майже 8 км захисного шару. Литою сумішшю буде перекрито в’їзд до Чернігова по дорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" – Чорнобиль і транспортну розв'язку з цим автошляхом на трасі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі.


Шановні водії, закликаємо бути вас дисциплінованими у місцях виконання дорожніх робіт. Завчасно звертайте увагу на попереджувальні дорожні знаки та дотримуйтесь рекомендованого обмеження швидкості. Особливу увагу звертаємо на те, що заїжджати за дорожні конуси на щойно влаштоване тонкошарове покриття не можна. Литій суміші необхідно час, аби застигнути, після цього прибираються огороджувальні фішки і відкривається рух. Просимо поважати роботу дорожників, які працюють для того, аби зробити проїзд для вас комфортнішим та безпечнішим.
В рамках програми Президента України #Велике_будівництво у 2020 році у Чернігівській області ремонтом планується охопити 196 км доріг державного значення.