УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ ВОЛОДИМИР ГУЗЕМА У СВОЄМУ ІНТЕРВ'Ю ТЕЛЕКАНАЛУ "СІВЕР" РОЗПОВІВ ПРО РЕМОНТ 6 ОБ’ЄКТІВ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ ТА ПІДГОТОВКУ ДОРОЖНИКІВ ДО РОБIТ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ ВОЛОДИМИР ГУЗЕМА У СВОЄМУ ІНТЕРВ'Ю ТЕЛЕКАНАЛУ "СІВЕР" РОЗПОВІВ ПРО РЕМОНТ 6 ОБ’ЄКТІВ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ ТА ПІДГОТОВКУ ДОРОЖНИКІВ ДО РОБIТ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Вже завершили ремонт чотирьох ділянок з шести запланованих і планують до кінця вересня – початку жовтня здати всі об’єкти поточного ремонту, профінансовані в цьому році.

 

Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «У нас було виділено 174 мільйони гривень на поточний ремонт. Це було основних шість об’єктів. На даний момент у нас на чотирьох об’єктах роботи завершено повністю. Осталось незавершеними два об’єкти. Перший – міст через Рому (Новгород-Сіверський район), але там невеличка сума, там 3 мільйони коштів. Роботи проводяться. Друга ділянка поточного ремонту – дорога М-01. До кінця місяця підрядник обіцяє вийти, там залишилось не так багато — 8,5 км роботи».

 

Ремонт на ділянках дороги М-01 робили за технологією «гарячого реміксу», яка дозволяє вести роботи і в холодну пору року. Планується  завершення робіт в жовтні.

Далі – продовження ремонту доріг області. Володимир Гузема розповів, чекаємо на додаткове фінансування і одразу готові оновлювати другу ділянку Р-68 від Ічні до Тростянця.

Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «  «Укравтодор» вже сюди виділяє на другу ділянку в цьому році гроші частково. Ми зараз говоримо про те, щоб їх переконати, щоб нам виділили повністю, щоб ми закінчили другу ділянку. На третю ділянку будемо просить на наступний рік».

Серед амбітних планів на 2017 рік – ремонт автошляху Р-67 Чернігів-Прилуки-Пирятин. Дорога, побудована ще у 60  роках минулого сторіччя, зачекалася на оновлення.

І паралельно з пануванням – підготовка до зими. На даний момент заготовлено близько 73% ґрунту та 43% солі.

Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «З машинами ситуація така сама. В облавтодорі – нашій підрядній організації є 280 машино-механізмів, які застосовуються в зимовому утриманні: це грейдери, піскорозкидачі, трактори. Відсотків біля 80 техніки  відремонтовано. Зараз планується докуповування акумуляторів, резини. Тобто все у нас на бойовому посту».

Техніка є, але востаннє обнову закупали ще у 2007 році. Машини працюють по 40 років. Тож і доводиться їх постійно ремонтувати, аби, коли прийде великий сніг, люди не опинилися заблокованими на дорозі.  

Стан самих доріг на початок осені досить непоганий. Вберегли дорогу, бо працювали пересувні вагові комплекси. Дорожники у співпраці з превентивною службою стежили за тим, аби багатотонні фури не псували дорожнє покриття в спекотні дні. Ті ж ямки, які утворювалися, вчасно виявляли і латали.