УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ПРО ПОЧАТОК РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОГО СЕЗОНУ У 2019 РОЦІ

ПРО ПОЧАТОК РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОГО СЕЗОНУ У 2019 РОЦІ

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак провів робочу нараду для всіх керівників Служб автомобільних доріг в областях щодо проведення ремонтно-будівельних робіт у 2019 році. На зібранні детально обговорили питання планових ремонтно-будівельних робіт та експлуатаційного утримання.

Славомір Новак: «Початок нового будівельного сезону вимагає від кожноі служби максимальноі мобілізації зусиль для проведення запланованих обсягів робіт, адже всі роботи мають бути виконуватися вчасно і якісно. Сподіваюся, що в більшості областей роботи вже почалися. Особливу увагу хочу звернути на порядок на будівельних майданчиках та малу інфраструктуру безпеки. Про вчасність виконання робіт. Як і минулого року, на кінець травня будемо мати перевірку розробленої проектної документації та оголошених тендерів. Серпень - максимальний термін для підписання договорів. Для тих проектів, де ці терміни не будуть дотримані, кошти будемо перерозподіляти. Такий підхід дозволив минулого року на жовтень вийти на 95% загального обсягу виконання робіт, що є європейським підходом до виконання робіт у межах будівельного сезону».

У 2019 році у Чернігівській області заплановано проведення робіт з поточного середнього ремонту на ділянках автодоріг державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч, Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/. Наразі провходять тендерні процедури.

У 2018 році ремонтні роботи виконувались на автошляхах М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч, Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (капітальний ремонт мостового переходу), Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин, Т-25-28 Козелець - Бобровиця.