Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ПРОЇЗДУ ДО ОПОРНОЇ ЛІКАРНІ У НІЖИНІ

ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ПРОЇЗДУ ДО ОПОРНОЇ ЛІКАРНІ У НІЖИНІ

На виконання вказівки Укравтодору щодо забезпечення виконання ремонтних робіт на дорогах прямого сполучення між населеними пунктами з місцями запланованого розміщення багатопрофільних медзакладів інтенсивного лікування в межах госпітального округу, у Чернігівській області проводяться роботи по забезпеченню проїзду автошляхами державного значення до опорної лікарні у м. Ніжин.

Це зокрема дороги М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ (по всій протяжності), Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин (в межах Ніжинського району), Р-68 Талалаївка-Ічня-Тростянець-Сокиринці-Н-07 (в межах Ніжинського та Ічнянського районів), Т-25-14 Ніжин-Бахмач-Дмитрівка (в межах Ніжинського району), Т-25-25 М-02-Носівка (по всій протяжності), Т-25-26 Ніжин-Носівка-Бобровиця (в межах Ніжинського та Носівського районів). Наразі на цих маршрутах тривають роботи з ліквідації ямковості для забезпечення проїзду.

Шановні водії! Звертайте увагу на знаки, що попереджають про виконання дорожніх робіт. Обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху.