УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи покриття з використанням холодної асфальтобетонної суміші.

Ремонтні роботи покриття з використанням холодної асфальтобетонної суміші.

На автомобільній дорозі загального користування міжнародного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі та М-02 Кіпіті – Глухів - Бачівськ на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області підрядним підприємством ДП «Чернігівський Облавтодор» 21-23 грудня було проведено аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття.

Через різкі добові перепади температур та домінування опадів у вигляді мокрого снігу або дощу зі снігом, на автодорогах області утворюється руйнування дорожнього покриття. Використовуючи сприятливі погодні умови, автодорожники Чернігівської області провели аварійний ямковий ремонт для покращення стану дорожнього покриття.

Насамперед ямковим ремонтом було відремонтовано найбільш проблемні ділянки, що найбільше загрожують безпеці дорожнього руху.

Аварійний ямковий ремонт було проведено на шести  ділянках автодороги М-01 – Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, на 61-74км, 70-76км, 84-98км, 149-145км, 149-163км та М-02 Кіпіті – Глухів - Бачівськ на 61-64км.

В умовах зими аварійний ямковий ремонт, виконується за технологією, яка дозволяє проводити ремонт навіть при зниженні температури повітря до від’ємних відміток, і проводиться для захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування.

Ремонтні роботи покриття проводилися з використанням холодної асфальтобетонної суміші.

У разі сприятливих погодних умов, аварійний ремонт триватиме, в першу чергу, на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Більш детальна інформація знаходиться на сайті в розділі ЛІКВІДАЦІЯ ЯМКОВОСТІ