УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » РЕМОНТУЄТЬСЯ ДОРОГА Т-25-28 КОЗЕЛЕЦЬ-БОБРОВИЦЯ У КОЗЕЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

РЕМОНТУЄТЬСЯ ДОРОГА Т-25-28 КОЗЕЛЕЦЬ-БОБРОВИЦЯ У КОЗЕЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

У Козелецькому районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги територіального значення Т-25-28 Козелець-Бобровиця на ділянці км 2 + 000 — км 20 + 000Підрядне підприємство, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, відновлює дорожнє покриття - Броварське ШБУ №50.  Розпочато влаштування вирівнюючого шару дорожнього полотна, також виконується ремонт з'їздів та перехідно-швидкісних смуг. 

Маршрут смт. Козелець – м. Бобровиця загальною довжиною 33,4 км проходить по територіальній дорозі загального користування державного значення  Т-25-28 Козелець – Бобровиця, в т.ч. по Козелецькому району 21,5 км та Бобровицькому району 11,9 км. Автомобільна дорога  III-IV  технічної категорії була побудована понад 40 років тому з простішим типом покриття (асфальтобетонне, чорне шосе), яке не розраховане на сучасні навантаження від автотранспорту та великовагової техніки. Крім того, значні руйнування виникають під дією великовагового транспорту місцевих сільгосппідприємств, особливо у весняний несприятливий період у зв’язку з відтаванням ґрунтів земполотна. Основа економіки Козелецького та Бобровицького районів - сільськогосподарське виробництво. Крім того,нині це напрямки для зеленого, культурного та релігійного туризму. Для розвитку регіону дорога має відповідати вимогам сучасного автотранспорту - як вантажного, так і пасажирського. Співрозуміння між обласною владою, бізнесом та Службою автодоріг знайдено, результатом чого став меморандум. 

Наразі дорога Т-25-28 Козелець-Бобровиця ремонтується в рамках меморандуму про співробітництво та співпрацю , підписаного між Службою автомобільних доріг у Чернігівській області, обласною державною адміністрацією та приватним підприємством ТОВ «Земля і Воля». Так місцевий агровиробник Леонід Яковишин повністю фінансує виконання робіт в межах Бобровицького району, у Козелецькому - держава.Як йдеться у меморандумі: "Сторони висловлюють свою зацікавленість у здійсненні розвитку інвестиційного співробітництва з метою соціально-економічного розвитку Чернігівської області та цим Меморандумом підтверджують, що інтересам кожної з них відповідає організація на регіональному рівні розвитку існуючої мережі автомобільних доріг загального користування в Чернігівській області щодо забезпечення проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги Т-25-28 Козелець — Бобровиця на ділянці км 2 + 000 — км 20 + 000, протяжністю 18,000 км та автомобільної дороги Т-25-28 Козелець — Бобровиця на ділянці км 23 + 345 — км 35 + 266, протяжністю 11,921 км". 

У серпні 2018 року були розпочаті роботи на ділянці дороги в межах Бобровицького району (приватний інвестор). У вересні 2018-го у Козелецькому районі на замовлення Служби автомобільних доріг на автошляху Т-25-28 здійснюється підсилене вирівнювання із влаштуванням асфальтобетонного  покриття. Перші кілометри відновленої дороги у Козелецькому районі прокладені через село Тополі.

Також на даній ділянці дороги у Козелецькому районі виконується ремонт покриття у заїзних кишенях та посадкового майданчика. Для комфорту подорожуючих зупинкові комплекси у с.Тополі та с.Бригінці буде замінено на нові.