УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » РОЗПОЧАТО РЕМОНТ НА ЩЕ ОДНІЙ ДІЛЯНЦІ ДОРОГИ М-01

РОЗПОЧАТО РЕМОНТ НА ЩЕ ОДНІЙ ДІЛЯНЦІ ДОРОГИ М-01

На ще одній ділянці дороги М-01 Київ- Чернігів - Нові Яриловичі розпочато ремонтні роботи. Нове покриття буде влаштовано на ще семи кілометрах міжнародної траси. Ділянка від 192-го по 199-й, що починається у смт Ріпки і закінчується за мостом через струмок на 199-му кілометрі дороги. Підрядна організація, що виконує роботи з поточного середнього ремонту, - ВАТ "Дорожньо-будівельний трест № 2 Гомель". Зараз підрядник знімає старе покриття за допомогою фрезерування. Це підготовчий етап до укладання нових шарів асфальтобетону.

В межах поточного середнього ремонту на цій ділянці планується: влаштувати два шари нового дорожнього одягу, укріпити узбіччя, відремонтувати два мости, облаштувати обстановку на дорозі, влаштувати посадковий майданчик та новий автопавільйон, встановити автономне освітлення на пішохідних переходах.

КПП «Нові Яриловичі» – ключовий пропускний пункт на кордоні із Білоруссю, через який забезпечується транспортний зв’язок між Україною, Білоруссю та країнами Балтії. За попередні два роки від об’їзної Чернігова до КПП «Нові Яриловичі» вже відремонтовано 48 кілометрів міжнародної траси. Усього у 2020 році на "гомельській трасі" по Ріпкинському району буде відремонтовано 12 км.

За амбітним планом Укравтодору, цьогоріч у Чернігівській області планується ремонтами охопити 196 км доріг державного значення. Роботи виконуються в рамках Програми президента України "Велике будівництво".