Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ТРИВАЄ РЕМОНТ ГОЛОВНОЇ ПІВНІЧНОЇ ТРАСИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИВАЄ РЕМОНТ ГОЛОВНОЇ ПІВНІЧНОЇ ТРАСИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На автошляху Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч триває поточний середній ремонт. 

У 2019 році ремонтується три ділянки: біля Брусилова (км 16-19), поблизу Петрового хутора (км 23-26), по смт. Березне (км 36-38). Останній раз ремонтні роботи тут проводились на початку 90-х під час реконструкції дороги.

Наразі на ділянці у Менському районі в смт. Березне вже укладено і вирівнюючий, і верхній шар нового дорожнього покриття.

Відео: влаштування верхнього шару з ЩМА на ділянці км 36-38 а/д Н-27 (смт. Березне)

Фото: влаштування верхнього шару з ЩМА на ділянці км 36-38 а/д Н-27 (смт. Березне)

У Чернігівському районі ділянка по селу Петрове вже з розміткою, а біля Брусилова влаштували нижній шар та готуються до укладання верхнього з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Фото: розмітка на ділянці км 23-26 а/д Н-27 (с. Петрове)

Фото: укріплення узбіччя ЩПС на ділянці км 16-19 а/д Н-27 (с. Брусилів)

Дорога національного значення Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч проходить територією Чернігівського, Менського, Сосницького, Новгород-Сіверського районів. Початок дороги - північно-східна частина обласного центру. Кінець - село Грем'яч - крайня північна точка України. Магістраль має протяжність 204 км. Перетинається з автошляхами Н-28, Р-65 та Р-83. На окремих ділянках інтенсивність руху транспорту становить до 9000 авто на добу. Значна частка трафіку - це вантажний транспорт, в тому числі транзитний.