Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО ЗАМІНІ ТА ВСТАНОВЛЕННЮ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО ЗАМІНІ ТА ВСТАНОВЛЕННЮ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

На автомобільних дорогах Чернігівської області тривають роботи по встановленню та заміні дорожніх знаків. Дорожні знаки є важливим елементом регулювання дорожнього руху. Це стандартизований графічний малюнок, що встановлюється вкрай дороги для повідомлення визначеної інформації учасникам дорожнього руху. Дорожні знаки України  регулюються поєднанням норм, встановлених Віденською конвенцією про дорожні знаки й сигнали, Європейського Союзу та Міністерства інфраструктури України. Є сім категорій знаків: попереджувальні, заборонні, наказові, інформаційно-вказівні, знаки пріоритету, знаки сервісу, додаткові.

Станом на початок травня, на замовлення Служби автодоріг у Чернігівській області, на автошляхах державного значення встановлено та замінено понад півтори тисячі дорожніх знаків. З них: близько 30  індивідуального проектування та близько 20  маршрутного орієнтування. Усього у 2019 році на автошляхах державного значення у Чернігівській області заплановано замінити та встановити понад 3000 дорожніх знаків.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області звертається до користувачів автошляхів із проханням дбайливо ставитись до дорожнього господарства. Не нівечити, не розмальовувати, а тим паче не красти, дорожні знаки. Зокрема, цього тижня представниками підрядної організації на автомобільній дорозі міжнародного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі було демонтовано пошкоджений невідомими особами знак маршрутного орієнтування. Наразі він знаходиться на реставрації і згодом буде встановлений на своє місце.

 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області закликає всіх учасників руху до взаємоповаги і відповідальності за свою поведінку на дорозі. Адже псування та викрадення технічних засобів організації дорожнього руху суттєво впливає на безпеку на автошляхах та може стати причиною аварійної ситуації. До того ж, виглядає не естетично.

Працівники дорожньої галузі області звертаються до кожного з жителів міст і сіл: якщо ви стали свідком знищення чи пошкодження об'єктів дорожнього сервісу – не будьте байдужими, зателефонуйте на гарячу лінію Служби автомобільних доріг у Чернігівській області:

(0462) 661893, 0952714374.

Ми впевнені, що спільно з небайдужими громадянами можна зупинити вандалізм та забезпечити безпечний і комфортний рух автодорогами області.