УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЦЬОГОРІЧ ПЛАНУЄМО РЕМОНТУВАТИ ДОРОГУ Т-25-28 КОЗЕЛЕЦЬ – БОБРОВИЦЯ

ЦЬОГОРІЧ ПЛАНУЄМО РЕМОНТУВАТИ ДОРОГУ Т-25-28 КОЗЕЛЕЦЬ – БОБРОВИЦЯ

Це ділянка дороги Т-25-28 Козелець – Бобровиця перед селом Мостище Козелецької ОТГ. Її планується оновити цьогоріч. Місце майбутнього ремонту оглянули начальник САД у Чернігівській області Роман Сміяненко, заступник з розвитку доріг Володимир Боровик та народний депутат Олексій Устенко (голова підкомітету з питань рентних платежів, екологічного податку та оподаткування АПК Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики).

Протяжність маршруту Козелець – Бобровиця складає 33,4 км, з них 21,5 км – по Козелецькій ОТГ, 11,9 км – по Бобровицькій ОТГ.

У 2017 – 2018 роках за рахунок державного бюджету по території Козелецької ОТГ вже були проведені роботи з поточного середнього ремонту. Проте кошти були виділені не на весь маршрут. Оновлено було його частину - близько 13 кілометрів. Майже 9 кілометрів посеред дороги кілька років залишались без ремонту, створюючи дискомфорт автомобілістам. Врешті решт у 2021 році цю проблему буде вирішено.

Тендер вже оголошений. В середині липня відбудеться аукціон на визначення компанії-підрядника. Як тільки буде заключений договір, розпочнуться дорожні роботи.

До речі, по території Бобровицької ОТГ дорога Т-25-28 також буде оновлюватись. За кошти приватного сільгоспвиробника. Місцеве аграрне підприємство у попередні роки відремонтувало близько 6 кілометрів. Цьогоріч продовжить роботи на решті автошляху по Бобровицькій ОТГ.

Дорога Т-25-28 Козелець – Бобровиця була збудована півсторіччя тому. З тих пір ремонтується уперше. Інтенсивність руху транспорту тут складає понад 1600 авто на добу. Забезпечує сполучення двох аграрних центрів Чернігівської області. Це маршрут для руху шкільних автобусів. Забезпечує проїзд місцевим жителям до Козелецької та Бобровицької центральних райлікарень. До того ж, це маршрут туристичний: у Козельці знаходиться Собор Різдва Пресвятої Богородиці XVII ст. (що вважається одним з найкрасивіших в країні пам'ятників українського бароко); у Бобровиці – палац Катериничів ХХ ст. (родинний маєток мецената-цукровара).