УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » У 2020 РОЦІ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО РЕМОНТ ДОРОГИ ДО КПП «НОВІ ЯРИЛОВИЧІ»

У 2020 РОЦІ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО РЕМОНТ ДОРОГИ ДО КПП «НОВІ ЯРИЛОВИЧІ»

Кабінет міністрів України опублікував постанову із переліком об’єктів будівництва та ремонту автомобільних доріг загального  користування державного значення у 2020 році за бюджетною програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення”. У документі за розділом «Чернігівська область» наразі передбачено фінансування 260,2 млн. грн.

Зокрема, у 2020 році планується проведення робіт з поточного середнього ремонту міжнародної траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі по Ріпкинському району у напрямку до КПП «Нові Яриловичі» (кордон з Білоруссю). Загальна протяжність ремонтованих ділянок - 12 км. Фінансування – 135 млн. грн.

За останні два роки у цьому напрямку від об’їзної Чернігова до Нових Яриловичів  вже відремонтовано 48 км дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Ще з держбюджету передбачено фінансування поточного середнього ремонту міжнародної траси М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ по Борзнянському району, біля повороту на дорогу Сосниця-Шаповалівка. Протяжність ремонту – 5,115 км, видатки у поточного року – 17 млн. грн. Це об’єкт перехідний з минулого року. У 2020-му він буде завершений і введений в експлуатацію.

За останні два роки на дорозі М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ вже відремонтовано 15 км покриття.

Постановою також виділено кошти і на проектні роботи з поточного середнього ремонту ділянок доріг:

- Р-83. Під’їзд до смт Березна;

- Р-65 КПП «Миколаївка»-Семенівка-Новгород-Сіверський-Глухів-КПП «Катеринівка»;

- Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин;

- Т-25-27 Бобровиця- Свидовець-Новий Биків-Ічня.

Капітальні видатки, передбачені в постанові, – 8 млн. грн.

Проектно-вишукувальні роботи майбутніх років по будівництву та реконструкції – 1 млн. грн.

 

Як повідомив Укравтодор, опублікована постанова Кабміну про «Деякі питання дорожнього господарства» частково включає плани ремонтно-будівельних робіт на 2020 рік. З підтвердженням інших джерел фінансування публікуватимуться нові постанови Уряду.

Олександр Кубраков, голова Державного агентства автомобільних доріг України: «Ця постанова – початок на шляху реалізації нашої мети – більше 6 тисяч кілометрів оновлених доріг України. Чому не можна було прийняти постанову, яка містила б повний перелік доріг, які планується побудувати та відремонтувати? Тому що ми обрали покрокову стратегію, де підтвердження кожного з джерел фінансування гарантує поетапне виконання усіх планів. Це дозволить вчасно запустити всі бюрократичні та бізнес-процеси і розпочати будівельний сезон одночасно за всіма напрямками».

Ознайомитися з текстом постанови Кабінету міністрів України можна за посиланням.

В опублікованому документі визначено напрямки використання коштів державного бюджету. Постанова по фінансуванню ремонтів за кошти міжнародних фінансових організацій (в тому числі капітальний ремонт дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, на ділянці Київ-Кіпті) вийде пізніше.