УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ДНЯ 6 ЛЮТОГО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ДНЯ 6 ЛЮТОГО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

Сьогодні у Чернігівській області у другій половині спостерігається сніжна погода. Місцями по області очікується і посилення вітру до 15-20 м/с, а також зниження температурних показників нижче нуля, можлива ожеледиця. Негода рухається територією Чернігівського регіону з півночі, поступово накриваючи усю область. Сніг прогнозовано йтиме десь до 22-23-ї години вечора 6 лютого.

Просимо водіїв за ускладнення погодних умов раціонально оцінювати обстановку на автошляхах та бути обережними за кермом! Безпечна швидкість руху, дотримання дистанції, ніяких ризикованих маневрів та різкого гальмування, гума з нормальним протектором та пристебнутий пасок безпеки - це маст-хеви для їзди по зимовій дорозі!

Дорожнє господарство перебуває у режимі цілодобового чергування. Планується проведення робіт з обробки покриття протиожеледними матеріалами.

Для надання інформації про стан проїзду, прийому звернень від громадян та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами:
(0462) 661893 - зі стаціонарного;
0952714374 - з мобільного.