Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ПОТОЧНОГО СЕЕРДНЬОГО РЕМОНТУ ДОРОГИ Н-27 ЧЕРНІГІВ-МЕНА-СОСНИЦЯ-ГРЕМ'ЯЧ

У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ПОТОЧНОГО СЕЕРДНЬОГО РЕМОНТУ ДОРОГИ Н-27 ЧЕРНІГІВ-МЕНА-СОСНИЦЯ-ГРЕМ'ЯЧ

Поблизу села Петрове Чернігівського району на ділянці поточного середнього ремонту дороги Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч (км 23-26)  триває підсипання та укріплення узбіччя щебенево-піщаною сумішшю. Ці роботи необхідні для забезпечення стійкості узбіч від розмиву і сповзань.

Підрядна організація, задіяна на ділянці на 23-26-му км дороги Н-27, - ПрАТ "ШРБУ№ 82". Виконання робіт з поточного середнього ремонту передбачає наступне: планування узбіччя автогрейдером та укріплення щебенево-піщаною сумішшю; влаштування вирівнюючого шару покриття з щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, влаштування верхнього шару покриття з зі щебенево-мастикового асфальтобетону; облаштування дорожньої обстановки та інші види робіт.

Останній раз дана ділянка дороги Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч ремонтувалась у 90-ті роки під час реконструкції.

У 2019 році роботи з поточного середнього ремонту виконуються на трьох відрізках загальною протяжністю 7,4 км: біля Брусилова, Петрового та Березного.

Шановні водії! Будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, звертайте увагу на попереджувальні знаки, не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь дистанції і не виконуйте небезпечних маневрів!