Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » У ЧЕРНІГОВІ ПРОЙШОВ СЕМІНАР "ЗАКУПІВЛІ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ. ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ДОГОВІРНИХ ЦІН НА ДОРОЖНІ РОБОТИ"

У ЧЕРНІГОВІ ПРОЙШОВ СЕМІНАР "ЗАКУПІВЛІ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ. ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ДОГОВІРНИХ ЦІН НА ДОРОЖНІ РОБОТИ"

24-25 липня 2019 року в м. Чернігові відбувся науково-практичний семінар "Закупівлі в дорожній галузі. Особливості формування договірних цін на дорожні роботи", що організований Укравтодором та ДП "ДерждорНДІ"

На семінарі були присутні фахівці, що займаються публічними закупівлями в службах автомобільних доріг в областях, обласних державних адміністраціях, облавтодорах, підрядних організаціях

На семінарі директор ДП "ДерждорНДІ" Артем Безуглий здійснив огляд останніх новацій в нормативній базі Укравтодору, а саме - представив новий класифікатор дорожніх робіт, зміни до ДБН на проектування і будівництво доріг, а також практичні рекомендації Укравтодору з проведення процедур закупівель робіт з будівництва та послуг з поточного середнього ремонту автомобільних доріг

Крім того, на семінарі було розглянуто ряд актуальних питань в сфері публічних закупівель:
✍️ Проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель”.
✍️ Презентація аналітичного модулю порталу «Прозора інфраструктура».
✍️ Особливості організаціі та проведення процедур закупівель, формування річного плану публічних закупівель, порядок визначення предмета закупівлі.
✍️ Підходи до складання тендерної документації: формування кваліфікаційних вимог до учасників закупівель, документальне підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям з урахуванням специфіки закупівель ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, зміст інформації про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі; залучення субпідрядників; критерії та методика оцінки; проект договору.
✍️ Практика оскарження рішень замовника в Антимонопольному комітеті, дискримінаційні ознаки вимог.
✍️ Особливості формування цін на дорожні роботи. Огляд останніх змін в національних та галузевих стандартах з ціноутворення. Новий порядок розрахунку кошторисної заробітної плати. Проблемні питання щодо визначення вартості дорожніх робіт.
✍️ Визначення очікуваної вартості послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування.
✍️ Укладання договору про закупівлю. Перевірка договірної ціни за результатами аукціону. Проблемні питання виконання договорів підряду за результатами процедури закупівлі. Зміна істотних умов договору про закупівлю після його підписання. Недійсність договору про закупівлю. Застосування оперативно-господарських санкцій.
✍️ Допорогові закупівлі. Переговорна процедура закупівлі. Закупівля додаткових робіт.

Дякуємо директору Департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономрозвитку Лілії Лахтіоновій, експерту з публічних закупівель Крістіні Артеменко, асистенту директора Національного Секретаріату CoST Україна Святославу Абрамову та фахівцям нашоі команди інституту (завідувачу відділу економічних досліджень та визначення вартості дорожніх робіт Юлії Бібик, фахівцю з публічних закупівель Катерині Дендебері, завідувачу відділу стратегічного розвитку доріг та інтелектуальних транспортних систем Тарасу Печончику та начальнику відділу науково-організаційної роботи, комунікацій та внутрішнього контролю Богдану Стасюку) за цікаві та змістовні лекції.