УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » У ЧЕРВНІ БУДЕ ЗАВЕРШЕНО РОБОТУ З АСФАЛЬТОБЕТОНОМ НА ОБ'ЇЗНІЙ НІЖИНА

У ЧЕРВНІ БУДЕ ЗАВЕРШЕНО РОБОТУ З АСФАЛЬТОБЕТОНОМ НА ОБ'ЇЗНІЙ НІЖИНА

Начальник Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Роман Сміяненко у ході робочої поїздки разом з головою облдержадміністрації Анною Коваленко перевірив хід ремонтних робіт на трасі Р-67 на об'їзній Ніжина. Наразі тут активно ідуть роботи з укладання фінішного шару асфальтобетонного покриття. Вже цього місяця вони будуть завершені. Водночас підрядна організація ТОВ "СП "АВТОСТРАДА" зараз проводить роботи з підсипання укосів дороги, укріплення узбіччя, облаштування місць зупинки громадського транспорту та нанесення дорожньої розмітки.

Нагадаємо, у липні 2020 року було розпочато оновлення дороги Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин на ділянці Ніжин - Прилуки. Загальна протяжність ремонту - 74,9 кілометрів (км 79 + 601 - км 154 + 468). Оновленню підлягає відрізок від перехрестя дороги Р-67 з трасою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ до пересічення з трасою Н-07 Київ – Суми – Юнаківка.

У 2020 році були проведені основні роботи з покриттям на ділянці від Прилук до Ніжина. Це близько 50 км. У 2021 році оновлюється об'їзна Ніжина.

Дорога збудована близько 50 років тому, з тих пір ця ділянка ремонтується уперше. Ремонтні роботи проводяться з підсиленим вирівнюванням, аби нове покриття добре витримувало навантаження від великовагового транспорту.

В межах поточного середнього ремонту тут заплановано:

- влаштування близько 40 см нового покриття проїзної частини: 22 см – органо-мінеральна суміш, 12 см – вирівнюючий шар, 5 см – щебенево-мастиковий асфальтобетон;

- укріплення узбіччя;

- ремонт семи мостів;

- облаштування дорожньої обстановки;

- встановлення освітлення та відеокамер у населених пунктах.

Автодорога поєднує між собою міжнародні автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, М-03 Київ-Харків-Довжанський та національну Н-07 Київ-Суми-Юнаківка. Є найкоротшим виходом з центральної України (Полтава, Кропивницький, Дніпро) у напрямку країн Балтії через КПП «Нові Яриловичі». Забезпечує зв'язок між Чернігівською і Полтавською областями. З’єднує ряд адміністративних центрів - обласного і районних. Ремонт цієї дороги також є інвестицією у розвиток економіки Чернігівської області. Адже у цій місцевості розміщено чимало бюджетоутворюючих підприємств.

У 2021 році Служба автомобільних доріг у Чернігівській області планує також приступити до оновлення інших ділянок траси Р-67: Чернігів - Ніжин та від Прилук до межі з Полтавською областю. Планується встановити на оновленій дорозі Р-67 WIM-майданчик для зважування вантажівок у русі у Талалаївці Ніжинського району.