УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

» Прес-центр » новини » УКРАВТОДОР ПІДПИСАВ КОНТРАКТ НА КАПРЕМОНТ ТРАСИ М-01 З АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ

УКРАВТОДОР ПІДПИСАВ КОНТРАКТ НА КАПРЕМОНТ ТРАСИ М-01 З АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ

Державне агентство автомобільних доріг України уклало контракт із компанією «AzVirt» LLC на капітальний ремонт дороги М-01 на ділянці Київ – транспортний вузол Кіпті. Про це йдеться мова в офіційному повідомленні відомства.
31 жовтня керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак та Каміль Алієв, генеральний директор  компанії «AzVirt» LLC(Азербайджанська Республіка), підписали контракт на капітальний ремонт дороги М-01 на ділянці Київ – транспортний вузол Кіпті – протяжністю 80 км.
Загальна вартість контракту 131,55 млн євро (без ПДВ). Термін виконання робіт – 730 днів.
У церемонії підписання взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки  в Україні Азер Худієв.

Капітальний ремонт траси М-01 виконується за рахунок кредитних коштів  Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.
Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Мені приємно, що ще одна відома компанія виходить на український ринок будівництва доріг. Це перший Ваш проект в Україні. Ви перемогли в міжнародному тендері серед 13 компаній-претендентів. Я бачу в Вас сильну команду, яка має лише за 2 роки реалізувати дуже важливий для інфраструктури країни об’єкт. Упевнений, що Ви зможете це зробити».
Керівник Укравтодору зазначив, що розширення конкуренції на ринку будівництва, реконструкції та ремонтів доріг в Україні – це шлях до нової якості дорожньої інфраструктури. Збільшення учасників відкритих тендерів, які проводить Укравтодор, врешті дає хороший результат – це вища якість послуг, вищий рівень безпеки, вчасне виконання робіт. В тендерах на реконструкцію та ремонти доріг бере участь усе більша кількість компаній із усього світу.
Генеральний директор  компанії «AzVirt» LLC (Азербайджан) Каміль Алієв,  подякував Державному агентству автомобільних доріг України за довіру та запевнив у якісному та вчасному виконанні робіт.
Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки  в Україні Азер Худієв зазначив: «Реалізація цього проекту в Україні – не тільки велика честь, але й колосальний досвід та репутація!»
Ремонтні роботи буде проводити підрядна організація «AzVirt» LLC на трьох ділянках М-01:
- Лот 1 км 18+730 – км 37+000 (об’їзна м. Бровари), вартість 31 196 256,88 євро без ПДВ,
- Лот 2 км 37+000 – км 61+160 (між крайнім пунктом обходу м. Бровари та кордоном Київської та Чернігівської областей), 47 052 793,57 євро без ПДВ,
- Лот 3 км 61+160 – км 98+800 (між кордоном Київської та Чернігівської областей та ТВ. Кіпті), 53 308 578,86 євро без ПДВ.

 

Обрання Служби незалежного інженера-резидента з технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції та капітального ремонту автомобільної дороги М-01 на ділянці Київ – транспортний вузол Кіпті – протяжністю понад 80 км буде завершено найближчим часом.