УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » УВАГА ПЕРЕКРИТТЯ РУХУ! ШЛЯХОПРОВІД БІЛЯ ПРИЛУК ЗАКРИВАЄТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ

УВАГА ПЕРЕКРИТТЯ РУХУ! ШЛЯХОПРОВІД БІЛЯ ПРИЛУК ЗАКРИВАЄТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ

З 09:00 27 жовтня 2020 року біля Прилук перекривається рух ділянкою дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (км 138+100 - 140+000). Це пов'язано з початком робіт з реконструкції шляхопроводу над залізницею, що знаходиться на 139-му кілометрі цієї траси. Геолокація перекриття: https://bitly.su/1tVZ8Jq4.

Об'їзд місця виконання дорожніх робіт здійснюватиметься дорогами:

- Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин (ділянка Прилуки - Монастирище);

- Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня (ділянка Монастирище - Ічня);

- Т-25-24 Борзна — Ічня — Прилуки (ділянка Ічня - Ярова Білещина).

Водії та перевізники, враховуйте дану інформацію при плануванні маршрутів поїздок! Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Це один із чотирьох мостів, реконструкцію яких заплановано розпочати у 2020 році в Чернігівській області на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Окрім того, цьогоріч на цій трасі стартували роботи з капітального ремонту. Перша ділянка протяжністю 9 км поблизу Боршни Прилуцького району буде згодом здана в експлуатацію.

Покриття та основу дорожнього одягу, а також мостові споруди буде приведено до сучасних норм навантаження, підвищено міцність конструктиву дороги, стабілізовано пучиноутворюючі ґрунти, буде зроблено водовідвід с проїзної частини, відремонтовано водопропускні труби, облаштовано засоби організації безпеки дорожнього руху.

Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".

В рамках програми Велике будівництво у Чернігівській області у 2020 році заплановано охопити ремонтами 196 км доріг державного значення.