Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ВІДНОВЛЮЄМО ПОШКОДЖЕНІ ЕЛЕМЕНТИ ОБЛАШТУВАННЯ ДОРОЖНЬОЇ ОБСТАНОВКИ

ВІДНОВЛЮЄМО ПОШКОДЖЕНІ ЕЛЕМЕНТИ ОБЛАШТУВАННЯ ДОРОЖНЬОЇ ОБСТАНОВКИ

Відбійники, дорожні знаки, інформаційні панно, напрямні стовпчики є важливими елементами регулювання безпеки руху. На жаль, час від часу дорожникам області доводиться ставати свідками наслідків діяльності вандалів, крадіжок та пошкодження об'єктів облаштування дорожньої обстановки. Службою автомобільних доріг у Чернігівській області регулярно проводиться робота по відновленню елементів дорожньої інфраструктури наших автошляхів.

Наприклад, на 158-му кілометрі автошляху М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі було виявлено пошкодження інформаційного панно маршрутного орієнтування. Про цей випадок вандалізму ми писали раніше. Його дорожники демонтували та відправили на реставрацію. 

А це - вже встановлений відновлений дорожній знак.

 

Такий вигляд мало пошкоджене бар'єрне огородження на тому ж 158-му кілометрі траси М-01 біля повороту на Любеч.

У судовому порядку з винуватця стягнуто матеріальну компенсацію за шкоду заподіяну державному майну і за рахунок цих коштів відновлено об’єкт дорожньої обстановки.

 

Просимо користувачів автомобільних доріг дбайливо ставитись до об’єктів дорожньої інфраструктури. По-перше, це безпека усіх учасників дорожнього руху, а по-друге, естетичний та охайний вигляд наших автошляхів. Якщо ж ви стали свідком актів вандалізму, пошкодження чи крадіжки елементів регулювання дорожнього руху, просимо повідомляти Службу автомобільних доріг у Чернігівській області. 

 

Довідково. Серед заходів з організації безпеки дорожнього руху Службою автомобільних доріг у Чернігівській області у 2019 році станом на кінець жовтня виконано наступне. Встановлено та замінено понад три тисячі дорожніх знаків. З них: 55 індивідуального проектування та 40 маршрутного орієнтування. Нанесено розмітку близько 1500 км проїзної частини доріг та 2230 км поздовжніх ліній, 260 пішохідних переходів. Встановлено та замінено понад тисячу напрямних стовпчиків. Встановлено понад три тисячі метрів бар’єрного огородження та понад 25 тисяч метрів відремонтовано. Також було встановлено 4 нових світлофорних об'єкти, виконувались роботи по встановленню та ремонту штучного освітлення, вирубка порослі. Станом на кінець жовтня на автошляхах державного значення протягом 2019 року ліквідовано майже 419 тисяч квадратних метрів ямковості.