УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ВІДРЕМОНТОВАНА ДІЛЯНКА Р-67 ГОТУЄТЬСЯ ДО ВВОДУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

ВІДРЕМОНТОВАНА ДІЛЯНКА Р-67 ГОТУЄТЬСЯ ДО ВВОДУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Ось так зараз виглядає оновлена ділянка дороги Р-67 Ніжин - Прилуки. Термін реалізації проєкту з ремонту ділянки Ніжин - Прилуки - 2020 - 2021 рік. Протяжність - 75 кілометрів: від села Зруб (перехрестя з дорогою М-02) по об'їзній Ніжина до села Заїзд (перехрестя з дорогою Н-07).

Підрядна організація - ТОВ "СП "АВТОСТРАДА".

Ремонт включає:

- влаштування нового посиленого дорожнього покриття (товщина близько 40 см);

- укріплення узбіччя;

- ремонт 7 мостів;

- облаштування дорожньої обстановки (розмітка, знаки, металеве бар’єрне огородження, напрямні стовпчики тощо);

- встановлення освітлення та відеокамер у населених пунктах.

Станом на жовтень 2021 року роботи практично завершені. Ділянка готується до вводу в експлуатацію.

Разом з оновленням покриття, вживаємо також заходи по його збереженню від перевантажених фур. Зараз між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі. Наразі встановлені металеві ферми, де буде кріпитися обладнання, та металеве бар'єрне огородження. Згодом розпочнуться роботи з монтажу електроніки. Підрядна організація - ТОВ "Інтеграл Сістемс".

Автодорога Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин поєднує між собою міжнародні автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, М-03 Київ-Харків-Довжанський та національну Н-07 Київ-Суми-Юнаківка. Є найкоротшим виходом з центральної України (Полтава, Кропивницький, Дніпро) у напрямку країн Балтії через КПП «Нові Яриловичі». Забезпечує зв'язок між Чернігівською і Полтавською областями. З’єднує ряд адміністративних центрів - обласного і районних. Ремонт цієї дороги також є інвестицією у розвиток економіки Чернігівської області. Адже у цій місцевості розміщено чимало бюджетоутворюючих підприємств.

Дорога відремонтована уперше за 50 років з часів її побудови.

У 2022 році планується оновлення інших ділянок траси Р-67: Чернігів - Ніжин та від Прилук до межі з Полтавською областю.

Загалом у 2021 році у Чернігівській області в рамках Програми президента України "Велике будівництво" планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.