Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ВЛАШТУВАННЯ ВЕРХНЬОГО ШАРУ З ЩМА НА ДІЛЯНЦІ ПОТОЧНОГО СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ ДОРОГИ М-01 ПОБЛИЗУ КИЇНКИ

ВЛАШТУВАННЯ ВЕРХНЬОГО ШАРУ З ЩМА НА ДІЛЯНЦІ ПОТОЧНОГО СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ ДОРОГИ М-01 ПОБЛИЗУ КИЇНКИ

У Чернігівському районі тривають роботи з поточного середнього ремонту дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель). Влаштовується нове покриття на ділянці дороги по лівому проїзду поблизу транспортної розв'язки з дорогою Р-56 (на Славутич). Це одна із п'яти ділянок міжнародної траси, що будуть відремонтовані у 2019 році.

Дорога І категорії. Адреса ділянки – км 148+000 – км 149+000, поблизу с.Киїнка. Підрядна організація - ТОВ "Шляхо-будівельне управління №14". Наразі тривають роботи із влаштування верхньогошару дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону. ЩМА - це суміш одномірного щебеню, дробленого піску з мінеральним порошком та бітуму, які взяті в певному (раціональному) співвідношенні та змішані в нагрітому стані. В щебенево-мастиковому асфальтобетоні навантаження сприймається більш жорстким шаром, який складається з щебеню кубовидної форми, бітуму, мінерального порошку та волокон. Такий склад дорожнього одягу має кращі деформативні властивості, тому дорожня конструкція вцілому більш довговічна. Використання ЩМА для влаштування дорожніх покриттів є актуальним для мережі доріг загального користування.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте уважні, адже на дорозі працює важка техніка! Обов’язково звертайте увагу на попереджувальні знаки! Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість, не виконуйте небезпечних маневрів.